« بزرگترین سرمایه ما ، مشتری ماست »

    ♦ از دیدگاه آیتم ایکس مشتری محترم ما کسی است که با ورود خود به سایت سعی در استفاده از امکانات ، طرح ها و خدمات آن داشته و به ایجاد حساب کاربری شخصی و یا خرید محصولات مبادرت می ورزد.

    ♦هر گونه استفاده ازحساب کاربری شخصی، طرح‏‌ها، هرگونه خدمات ارائه شده و یا خرید ازآیتم ایکس به منزله آگاهی از قوانین سایت و پذیرش آن توسط مشتری گرامی است بنابراین توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنای پذیرش کامل کلیه شرایط و قوانین  آیتم ایکس از سوی شماست.

    ♦همه ی قوانین و اصول آیتم ایکس موافق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک ، ای نماد و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و به تبع آن استفاده کننده ی محترم نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر خواهد بود. همچنین با هرگونه تغییر در قوانین مدون ، سرویس‏‌ها و طرح ها و قیمت های محصولات آیتم ایکس، که  با تصمیم مدیر فروشگاه و در آینده ایجاد شود، و با بروز رسانی سایت مشهود و اعلان می گردد موافق خواهید بود چرا که شما با استفاده مداوم از سایت ویاحداقل ایجاد حساب کاربری شخصی تلویحا توافق می کنید که پذیرای هرگونه تغییرازسوی مدیران آیتم ایکس می باشید.

   ♦اطلاعات شخصی وارد شده کلیه ی کاربران محترمی که از امکانات و خدمات آیتم ایکس استفاده می‏‌کنند، محترم و در چتر حمایت امنیت اطلاعات سایت ما می باشد.

   ♦آیتم ایکس متعهد می‏‌شود نهایت تلاش خود را در دفاع از حریم شخصی شما کاربر محترم نموده و کلیه ی امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز برای ایجاد امنیت اطلاعات ، داده ها و ...به منظور استفاده شما از سایت را،فراهم سازد.

   ♦امکان ثبت سفارش و خرید از آیتم ایکس به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای سال حتی تعطیلات رسمی ، مهیا می باشد.

   ♦چنانچه مشتری محترم تحویل کالای سفارشی خود رابا شرایط ویژه و یا در زمان خاصی می خواهد لزوما می بایست درقسمت توضیحات ثبت سفارش حتما به آن اشاره نموده تا در اسرع وقت با لحاظ کلیه موارد درخواست شده ، سفارش تحویل وی گردد.

  ♦چنانچه مشتری محترم با مراجعه به سایت متقاضی کالایی شد که اتفاقا آن کالا در همان روز به اتمام رسیده و در انبار موجود نبود ،مدیریت آیتم ایکس وی را تا قبل از پایان همان روز مطلع خواهد نمود.

  ♦ کلیه قیمتهای اعلام شده بدون تخفیف ارائه شده و افزایش نمی یابد لیکن در صورت پرداخت نقدی توسط مشتری و یا تحویل چک با موعد نزدیک به فروشگاه ،اجناس با تخفیف بیشتری ارائه خواهند شد .

 ♦آیتم ایکس به مشتریان عزیز کاشانی گارانتی فوق العاده هدیه می دهد بدین گونه که چنانچه احیانا کالای تحویل شده پس از استفاده توسط مشتری بر اثر سهل انگاری دچار شکستگی و یا خرابی شد ،آیتم ایکس  متعهد می گردد آن کالا را در محل از مشتری تحویل گرفته و پس از رفع عیب و خرابی مجددا به وی بازگرداند وهزینه آن را دریافت نماید.

 ♦کلیه اجناس ارائه شده درآیتم ایکس مشمول گارانتی فوق العاده می شوند.

♦گارانتی فوق العاده شامل مشتریان  کاشانی شده و برای سایر شهرها آیتم ایکس  صرفا با ارائه راهنمایی و مشاوره در خصوص آن کالا ،اقدام به معرفی نزدیکترین مرکز مجاز تعمیر و خدمات می نماید.

♦در صورتیکه مشتری محترم تمایل به پرداخت وجه کالا با چک دارد لازم است در بخش سفارش به این مورد اشاره نماید.

♦محتویات ،طرح ها ، قیمت اجناس در سایت در هر زمان قابل تغییر است و مدیریت فروشگاه این حق را برای خود محفوظ می داند که بدون اطلاع و هماهنگی کاربران اقدام به بروز رسانی و تغییر کلیه ی مطالب فوق الذکر نماید.